Fantezi Kostümler Ve Cinsel Roll Play’in Etkisi

Fantezi Kostüm Nedir Ve Ne Fakatçla Kullanılır?
Fantezi kostüm son dönemlerde özellikle ilişkide bir zaman daha nitelik karıştırmak talip kişiler tarafından kullanılmaya mirlandı. Hatta farklı etkinliklerde de kullanılabilmekte olan fantezi kostümler hakkında tasa edilenleri açıklıyoruz.
Fantezi Kostüm Nedir?

Fantezi kostüm, uygun kullanılan giyim tarzından farklı bir şekilde tasarlanmış ve farklı amaçlar midein kullanılan kostümlerdir. Özellikle eşeysel yaşamda daha ateş parçası ve çalgılı çağanaklı bir zemin yapmak maksadıyla kullanılır. Fantezi kostümleri kullanmak, ilişkilere yeni bir ebat kazandırmak ve çiftler arasındaki bağı ve samimiyeti arttırmak midein az çok müfitdır.

Ne Fakatçla Kullanılır?

Fantezi kostüm, eşeysel yaşamda daha keyifli bir hale bildirmek midein kullanılır. Seks hayatınızda monotonluğun olması ve normalin dışına çıkamamanız sizi sıkmaya mirladıysa fantezi kostümler tam sizin midein! Partnerinize daha alımlı uymak ve sizi daha lüks arzulamasını bulmak midein farklı bir tarza bürünebilirsiniz. Bu anlamda rastgele bir kostüm yeğleme etmeniz mümkündür. Örneğin görevçi-köle, asker, kollukçu, doktor, hemşire gibi mesleklerden gelmişçesine sunulan kostümler yardımıyla hem eğlenir hem de yoğun bir temas yaşarsınız.

Fantezi kostümler yalnızca eşeysel yaşamda değil, özel günlerde de kullanılabilir. Mesela sevgilinizle birlikte yeni sene, sene dcivarümü gibi özel günlerinizde farklı kostümler yeğleme edebilirsiniz. Mesela Noel Moruk ve Noel Kocakarı kostümleriyle yeni yıla girerken ortaya farklı bir hava katabilirsiniz. Bu anlamda aslında fantezi kostümleri kullanmak hayatınızın her anında mümkün!

Erkekler İçin En Popüler Fantezi Kostüm Seçenekleri
Yaşamınıza bir zaman heyecan karıştırmak midein fantezi kostümler harika bir şık olabilir. Özellikle de, özgüveninizi arttırmak, rutini kırmak ve ilişkinizi renklendirmek isterseniz, fantezi kostümler tam size göre olabilir. Bu tasarmızda, rical midein en popüler fantezi kostüm seçeneklerini inceleyeceğiz.
Birgeniş şahsiyet, fantezi kostümlerini ancak özel etkinliklerde kullanırken, ötekiler de rastgele bir tün eğlencesinde kullanabilirler. İster seksi bir hayalet, lüzum korkunç bir canavar, isterseniz de sporcudan karateciye denli birgeniş farklı kostüm seçenekleri bulunan.

1. Süper Er Kostümleri
2. Askeri Kostümler
3. Tarihi Kostümler
4. Serseri Joker
5. Palyaço
Süper er kostümleri her zaman en popüler er kişi fantezi kostüm seçeneği olmuşdolaşma. Spiderman, Superman, Batman, Captain America gibi birgeniş farklı süper erın kostümleri hakkındamıza çıkmaktadır. Askeri kostümler de vesair bir popüler seçenektir. Hem seksi hem de çekici bir görünüm kazanmıştırrabilir. Tarihi kostümler ise geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Antik Roma döneminden esinlenen gladyatör kostümleri yahut şövalye kostümleri gibi.

Eğer daha üzüntü bir şeye yönelmek isterseniz, Serseri Joker yahut korkutucu bir canavar kostümü de harika bir şık olabilir. Palyaço kostümü ise, özellikle de bir maske kullanarak, kritik bir çekinmek filmi atmosferi yaratmanıza mezuniyet verir.

Erkekler midein en popüler fantezi kostüm seçeneklerinden birtakımları bunlardır. Siz de hayatınıza bir zaman heyecan karıştırmak isterseniz, fantezi kostümlerden birini deneyin. Saadetli ilişkiler ve çalgılı çağanaklı partiler diliyoruz.